OTA YHTEYTTÄ

Vastaamme mielellämme kaikkiin BI-aluetta ja palvelujamme koskeviin kysymyksiin. Lähetä sähköpostia, soita tai täytä yhteydenottolomakkeemme.

Aureolis Oy

contact@aureolis.com
Y-tunnus 1645592-3

Verkkolaskuosoite: 003716455923
Operaattori: Liaison Technologies Oy
Hevosenkenkä 3
02600 Espoo

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa:
etunimi.sukunimi@aureolis.com

Toimipaikat

Espoo
Hevosenkenkä 3, 02600 Espoo
Katso kartalla

Helsinki
Hiilikatu 3, 00180 Helsinki
Katso kartalla

Lappeenranta
Valtakatu 49, 53100 Lappeenranta
Katso kartalla

Oulu
Alasintie 10, 90400 Oulu
Katso kartalla

Myynti

Johanna Rowley

Key Account Manager

johanna.rowley@aureolis.com

040 842 2770

Mika Rissanen

Senior Business Advisor

mika.rissanen@aureolis.com

040 530 9724

Tomi Levelä

Senior Business Advisor

tomi.levela@aureolis.com

050 348 4960

Jens Forsman

Jens Forsman

Asiakasvastaava

jens.forsman@aureolis.com

040 8611328

Johtoryhmä

Katja Ahola

Toimitusjohtaja

katja.ahola@aureolis.com

040 842 2752

Janne Anttila

Johtaja, asiakkuudet

janne.anttila@aureolis.com

045 672 8569

Jouni Javanainen

Johtaja, jatkuvat palvelut

jouni.javanainen@aureolis.com

040 842 2899

Mariikka Majorin

Johtaja, analytiikkapalvelut

mariikka.majorin@aureolis.com

040 842 2753

Hallinto

Petteri Paananen

Kehitysjohtaja

petteri.paananen@aureolis.com

050 320 3066

Maija Rajaniemi

Henkilöstöpäällikkö

maija.rajaniemi@aureolis.com

040 842 2776

Laura Amper

Hallintokoordinaattori

laura.amper@aureolis.com

040 750 4985

Niklas Blomqvist

Markkinointikoordinaattori

niklas.blomqvist@aureolis.com

040 842 2836